Rezervácia
x

Masáže

Cypriánovo tajomstvo
Doba trvania  25 min. / 20,-€  50 min. / 36,-€
Klasická masáž s výťažkami bylín: tymian, rozmarín, arnika, levanduľa, ľubovník

Tatranské ihličie
Doba trvania  25 min. / 20,-€  50 min. / 36,-€
Klasická masáž s  výťažkami silíc borovice a  kosodreviny, protizápalové a  dezinfekčné účinky

Hrejivý balzam
Doba trvania 25 min. / 20,-€  50 min. / 36,-€
Klasická masáž chladivý mentol a eukalyptus vhodná na regeneráciu namáhaného organizmu s chladivým a skľudňujúcim efektom

232wellness.jpg
234wellness.jpg
235wellness.jpg

Sladký a voňavý relax

Čokoládové pohladenie
Doba trvania 45 min. / 32,-€
Čokoládová masáž je perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídy, získanie dobrej nálady a odplavenie toxických látok a uvoľnenie stuhnutých svalov. Čokoláda dokáže stimulovať v  mozgu tvorbu dopamínu a uvoľňovať endorfíny a serotinin – zdroj šťastia. Vďaka masáži či zábalu, telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Vanilková masáž
Doba trvania 45 min. / 28,-€
Jemná relaxačná celotelová masáž pravým vanilkovým olejom, ktorá vás doslova uchváti. Pozitívne pôsobí na srdcovú a mozgovú činnosť, odstraňuje únavu a naplní vás optimizmom. Vzbudzuje veľmi príjemné pocity pokoja a pohody. Vanilková aróma upokojuje nervovú sústavu, pomáha pri nespavosti, dodáva optimizmus a skvelú náladu. 

Aromaterapia
Doba trvania 25 min. / 20,-€
Uvoľňujúca jemná masáž s  aromatickými olejmi (santal – exotické dreviny, pomaranč, vanilka, ctró- nová tráva...) Pri aromaterapeutickej masáži prenikajú silice do organizmu a napomáhajú odstraňovať potiaže, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh, nervový systém a trávenie, harmonizuje psychiku a telesné funkcie. Masáž je vhodná pri únave a prepracovaní.

Odporúčame po náročnej túre alebo lyžovačke

Športová masáž nôh
Doba trvania 30 min. / 22,-€
Športová masáž pozostáva z razantnej formy masá- že zameranej špeciálne na dolné končatiny. Doká- že účinne pomôcť k rýchlej úľave svalov a uvoľneniu kože

Reflesná masáž chodidiel
Doba trvania 20 min. / 16,-€
Masáž cez reflexné body na chodidlách, ovplyvňuje funkciu orgánov celého tela.

Relaxačná masáž chrbta a šije
Doba trvania 25 min. / 20,-€
Ide o špecifickú masáž, ktorej hlavnou úlohou je odstránenie bolesti a stuhnutého krku, bolesti hlavy a chrbtice. Na príčine sú väčšinou svaly krku. Či už z prievanu, zlej polohy pri spaní, dlhším sedením za počítačom alebo za volantom a pod. Uvoľnenie krčnej chrbtice ďalej pomáha pri zlepšení látkovej výmeny, lepšie pracuje mozog, zrak, upraví sa činnosť srdca, uvoľní sa celá chrbtica, zlepší sa pohybový systém. Uvoľnenie sa dostaví ihneď po vykonaní masáži

Špeciálne terapie

Masáž lávovými kameňmi
Doba trvania 50 min. / 34,-€
Veľmi príjemná relaxačná masáž na spriechodnenie a usmernenie toku energií v meridiánoch a čakrách, čím sa rýchlejšie dosiahne harmónia medzi telom a dušou. Zlepšuje krvný obeh, zrýchľuje metaboliz - mus, uvoľňuje mentálne napätie, sťahuje svaly a ak - tivizuje detoxikáciu organizmu. Napomáha tým od - straňovať odpadové látky z tela.

Anticelulitídny zábal
Doba trvania 50 min. / 34,-€
Hrejivý škoricový zábal problematických partií tela, ktorý svojím pôsobením prekrví pokožku do hĺbky a tým zmierňuje príznaky celulitídy. Pokožka je po kúre jemná, hebká na dotyk a dostatočne prekrve - ná, čo má za účinok zmiernenie príznakov celulitídy

Medová masáž
Doba trvania 45 min. / 30,-€
Veľmi účinná metóda, pri ktorej za pomoci medu na - nášaného na chrbát a špeciálnej manuálnej techniky „vysáva“ z hĺbky telesných tkanív staré škodliviny, usadeniny a toxíny, ktoré sa v tele človeka nahroma - dili v priebehu života pôsobením životného pros - tredia, potravy, liekov, stresu, chronických ochorení, opotrebovaním vekom, pri očistných kúrach, nedo - statku pohybu a pod.

 

Manikúra & Pedikúra 

Mokrá manikúra

Doba trvania 30 min. / 10,-€

Najbežnejšia forma manikúry, ktorú si už dnes dopraje každá žena.  Končeky prstov sa namočia do vodného kúpeľa. Koža okolo nechtov zmäkne a následne sa upravuje nechtové lôžko a nechtová platnička. Úprava prírodných nechtov do požadovanej dĺžky  a tvaru. Nasleduj masáž rúk, nanesenie farebného laku v dvoch vrstvách a prekrytie gel lakom. Na záver nechty ošetríme olejčekom.

 

Wellness  pedikúra – Gel  Efekt

Doba trvania 90 min. / 14,-€

Wellness pedikúra zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách. Začíname upokojujúcim kúpeľom nôh s hydromasážou chodidiel, následné zmäkčenie a odstránenie stvrdnutej pokožky nôh, peeling. Celkové ošetrenie nechtov a úprava nechtového lôžka. Nanesenie farebného laku a aplikovanie gel laku.

                                                                                            

 

Doplnkové služby:

* odstránenie gelu -  10,-€

Manikúra aj pedikúra je vhodná aj pre malé parádnice vo veku od 6 rokov so zľavou 25%.