Rezervácia
x

Prichádzajte ako hostia, odchádzajte ako priatelia 

Náš rodinný hotel poskytuje komfortné a pohodlné ubytovanie s maximálnou kapacitou 76 lôžok, vrátane prístelkov.
Disponuje dvojlôžkovými izbami typu Komfort, pre náročnejších klientov sú k dispozícii apartmány, z toho jeden apartmán s bezbariérovým prístupom.  Dokonalá kombinácia moderny a histórie, ideálna poloha  ski in - ski out hotela priamo v centre strediska SKI a SUN BACHLEDOVA s dostupnosťou atraktivít tatranského regiónu.  Nábytok s čistými líniami v tradičnom a modernom štýle dohromady je prispôsobený charakteru horského hotela a dotvára prívetivú atmosféru v harmónii s prírodou.

Hotelové služby

Aby sme prispeli k vášmu komfortu u nás ponúkame vám nasledovné služby. Okrem spomínaných radi vyhovieme individuálnym požiadavkám každého z vás.

* servis prania * bezdrôtové pripojenie na internet v celom penzióne * trezor na izbe * minibar na izbe *  požičovňa spoločenských hier * bezplatné parkovanie * detský kútik * detské ihrisko * detské postieľky * ubytovanie pre domácich miláčikov - hotel je dog / pet friendly

IZBA STANDARD

Útulná pritom poskytujúca pohodlie. Vybavená je manželskou posteľou, prístelkom,  kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, televíziou so satelitným príjmom, minibarom a trezorom, WI - FI free.

IZBA KOMFORT

Priestranná  pohodlná izba s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom. Izba má kúpeľňu s vírivou vaňou alebo sprchovacím kútom. Nájdete v nej aj trezor a minibar. Wifi pripojenie a satelitnú televíziu s plochou obrazovkou.

Virtuálna prehliadka

APARTMÁN 

Poskytuje komfort, je priestranný a pohodlný. Vybavený je samostatnou spálňou a obývacou časťou so sedením, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, televíziou so satelitným príjmom a WI - FI free.

Virtuálna prehliadka

 

IZBA STANDARD 

   book6.jpg          book12.jpg

 

IZBA KOMFORT

   book10.jpg          book13.jpg

 

APARTMÁN

book5.jpg          book4.jpg